OPINIE KLIENTÓW

 • Patrycja pisze:

  Serdecznie polecam. Profesjonalne doradztwo, kompleksowa obsluga od momentu wyboru projektu po uzyskanie pozwolenia na budowę. Indywidualne podejście do klienta. DomPlus polecam każdemu, kto planuje rozpocząć budowę, a obawia się czy podoła.

 • Paweł pisze:

  Współpracę zaczynaliśmy od warunków zabudowy następnie przesliśmy przebudowę wod-kan i zakończyliśmy na uzyskaniu pozwolenia na budowę. We współpracy najbardziej ceniłem sobie bardzo dobry kontakt i profesjonalne doradztwo. Zdecydowanie polecam !!!

 • Barbara i Sławomir pisze:

  Bardzo chcieli byśmy podziękować Panu Robertowi i Pani Edycie za pomoc i załatwienie wszelkich pozwoleń związanych z budową naszego domu. Bardzo polecamy ich biuro za solidność i zaangażowanie w tym co robią i indywidualne podejście do poszczególnej sprawy. 100 % polecamy i dziękujemy .

 • Sylwia i Mateusz pisze:

  DOM Plus wybraliśmy sugerując się opiniami zamieszczonymi na stronie internetowej DOM Plus i chcielibyśmy potwierdzić wszystkie pozytywne komentarze. Jesteśmy pod wrażeniem ogromnego profesjonalizmu i kultury osobistej w podejściu do Klienta. Dziękujemy za ogromną cierpliwość we współpracy z nami, wszystkie cenne rady, świetny kontakt telefon/e-mail i uwzględnienie wszystkich naszych wymagań. DOM Plus tworzą ludzie, których bez wahania będziemy polecać znajomym. Dziękujemy serdecznie Sylwia i Mateusz

 • Sebastian pisze:

  Bardzo profesjonalne podejście Pani Edyty i Pana Roberta do klienta. Żadna prośba lub pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Duże wsparcie w kontaktach z urzędami.

  Warto zaoszczędzić czas i zlecić wszystkie formalności związane z adaptacją projektu i pozwoleniem na budowę osobom, które gwarantują najwyższą jakość swoich usług,

  Polecam i pozdrawiam!

 • Aneta i Marcin pisze:

  Pani Edyta i Pan Robert to prawdziwi profesjonaliści a do tego mili i sympatyczni, dzięki temu współpraca z nimi to sama przyjemność. Na bieżąco informują o postępach, zajmują się całą papierkową robotą więc nie trzeba samemu chodzić po urzędach. Do tego mają bardzo konkurencyjne ceny.
  Każdemu ich polecamy!

 • Tomasz Międlar pisze:

  Chciałbym serdecznie podziękować Panu Robertowi i jego małżonce za zaangażowanie i pomoc w załatwieniu wszelkich urzędowych formalności począwszy od doradztwa przy zakupie działki aż do momentu otrzymania pozwolenia na budowę 28 domów w zabudowie szeregowej. Zawsze mogłem liczyć na szybką i fachową poradę i gotowe rozwiązania na poszczególnych etapach przygotowywania inwestycji. Jako deweloper korzystałem z usług wielu architektów jednak ta współpraca układała się różnie. Pana Roberta i jego pracownię mogę polecić z czystym sumieniem i na pewno przy następnych inwestycjach będę zabiegał o współpracę z pracownią – Domplus biuro projektowe.
  Tomasz Międlar – Modern Deweloper

 • Marzena Galach-Barć pisze:

  Proszę Państwa ,to do wszystkich osób , które czytają powyższe komentarze i mają jakiekolwiek wątpliwości, czy powyższe opinie są jak najbardziej autentyczne , prawdziwe i mają wątpliwosci co do wyboru biura, które pomoże przejśc pprzez gąszcz wniosków niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.Otóz tak , ponieważ jesienią 2016 roku sama zastanawiałam się czy jest to wszystko prawdą , Okazało się w 100%, dlatego chciałam w ramach podziękowania i myśle kolejnego uwiarygodnienia powyzszych wpisów zamieścic swój komentarz w nieco odmiennej formie. Dom się buduje, a współpraca dalej układa sie pozytywnie.

 • Paulina i Grzesiek pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z uslug firmy. Papierologia praktycznie nas nie obchodziła, dobry kontakt z właścicielami. Wszystko sprawnie i bez poprawek. Pozwolenie mieliśmy po 13 dniach od złożenia wniosku.

 • Sylwia Dąbrowska pisze:

  Firma naprawdę godna polecenia. W 100% profesjonaliści. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na to biuro projektowe. Wszystkie dokumenty szybko skompletowane, pozwolenie na budowę domku już jest. Bardzo dziękujemy Pani Edycie i Panu Robertowi. Polecamy!!!

 • Grzegorz pisze:

  Kompleksowa obsługa klienta – od pomocy w wyborze projektu, doradztwo w planowanych zmianach do końcowej realizacji.
  Bardzo dobry kontakt telefoniczny i poprzez email. Poszczególne etapy (zmiany projektowe, usytuwaonie na działce, projekt przyłączy) wykonane zostały ekspresowo. Biuro godne polecenia.

 • Joanna i Jakub pisze:

  Biuro szybko i sprawnie wykonało dla nas adaptację projektu “Przy Rubinowej 3” I przygotowało dok. do pozwolenia na budowę. Końcem listopada przekazałem mapę do celów projektowych, a już 10 stycznia dostaliśmy nieprawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę. Na pierwszym spotkaniu Pani Edyta wszystko dokładnie wyjaśniła i podała koszty związane z całym procesem. Kolejne spotkanie to propozycja usytuowania budynku na działce i omówienie wszystkich szczegółów związanych z planem zagospodarowania oraz przyłączami. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny, każda decyzja była z nami konsultowana. Jeśli nie udało mi się w danym momencie skontaktować to Pani Edyta lub Pan Robert zawsze oddzwaniali. Polecam ze względu na profesjonalne i życiowe podejście do tematu. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! : )

 • Magda i Łukasz pisze:

  Firma godna polecenia, bardzo miła i sprawna obsługa. Wszystkie porady i wskazówki okazały się bardzo cenne, należy również docenić sprawność i skuteczność działania. Za wszystko jeszcze raz dziękujemy i na pewno będziemy polecać wśród znajomych!

 • Jola i Rafał :) pisze:

  Firma naprawdę godna polecenia- szybko, sprawnie i konkretnie, jesteśmy bardzo zadowoleni z usług (zmiany w projekcie, adaptację projektu, kompletność wszystkich dokumentów oraz wszystkich porad i informacji w sprawie budowy ) a przede wszystkim z kontaktu z p. Edytą i i p. Robertem- po prostu rewelacja 🙂 18 lipca złożyliśmy kompletne dokumenty, a już 18 sierpnia uzyskaliśmy pozwolenie na budowę i w końcu będziemy mogli zacząć budowę naszego wymarzonego domku 🙂 Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy !!! 🙂 🙂

 • Krzysiek pisze:

  Biuro znalazłem przez internet, adaptacja projektu wykonane przez biuro perfekcyjnie, szybko i sprawnie, kontakt mailowy i telefoniczny byłem zaskoczony szybkością wykonania adaptacji, mając już wcześniej doświadczenie z innym architektem gdzie znaczniej dłużej wszystko trwało. Dziękuję serdecznie Pani Edycie i Panu Robertowi za miłą i fachową obsługę. W 100-tu % polecam to biuro.

 • Grzegorz Wójcik pisze:

  Z góry chciałabym bardzo podziękować pani Edycie za tak owocną pracę jaką wniosła w mój projekt ANATOL bez garażu. Biuro projektowe robiło dla mnie cała dokumentację jak: warunki na budowę, odrolnienie gruntu , kupienie projektu , adaptacja projektu , projekty wod, Kan,Elektr, pozwolenie na pudowe . I co najwazniejsze biuro załatwiło wszystko za mnie po urzędach. Bardzo dziekuję wszystkim osobom zwiazanych z moim projektem których nie mogłem osobiscie poznać . Bardzo polecam to biuro poniewaz sam bym tego nigdy nie zaĺatwił. Pozdrawiam Grzegorz.

 • Anna I Rafał pisze:

  Wybraliśmy projekt domu DOM W TYMIANKU (PN), dodatkowo Pan Robert zaprojektował nam budynek gospodarczy. Do biura trafiliśmy z polecenia i nie zawiedliśmy się. Państwo architekci sprawdzili się w 100%. Bardzo profesjonalne podejście, kompleksowa obsługa i życzliwe porady to dodatkowy atut pracowników biura. W trakcie adaptacji projektu pozostawaliśmy w ciągłym kontakcie i szybko rozwiązywaliśmy ewentualne problemy aż do uzyskania pozwolenia.
  DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY!!!!:)

 • Marzena i Michał pisze:

  Z usług biura korzystaliśmy podczas załatwiania formalności przy dwóch działkach- przy jednej były to warunki zabudowy, przy drugiej pozwolenie na budowę (projekt Dom w dąbrówkach 2 G2), Każdemu Inwestorowi możemy polecić biuro projektowe Dom Plus. Po pierwsze, rzetelne doradztwo odnośnie wielu zagadnień; po drugie, bardzo dobry i sprawny kontakt; po trzecie szeroki zakres usług (współpracują z wieloma fachowcami); po czwarte, uprzejmość i miła atmosfera.
  Dziękujemy za wszystko i serdecznie pozdrawiamy 🙂

 • Jakub i Magdalena pisze:

  Biuro znaleźliśmy w Internecie i poszliśmy w ciemno. Przez Internet kupiliśmy również projekt domu ,,Dariusz Mały’’. Biuro wykonało nam adaptację, zmiany w projekcie i wszelkie formalności dotyczące uzyskania pozwolenia na budowę. Dla nas ważne było też to, że nie trzeba było jeździć do biura. Wszystko załatwialiśmy mailowo i telefonicznie, o każdych postępach byliśmy informowani na bieżąco. W każdej chwili mogliśmy również zadzwonić i rozwiać nasze wątpliwości. Obecnie czekamy na uprawomocnienie pozwolenia. Wszystko poszło bardzo sprawnie i fachowo. Polecamy z pełną odpowiedzialnością.

 • Marcin pisze:

  Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
  Fachowa obsługa.
  Świetny kontakt.
  Polecam.

 • Dom w idaredach3 pisze:

  Serdecznie polecamy. Wszystko bardzo sprawnie i szybko. Doskonały kontakt. Polecamy wszystkim którzy chcą szybko załatwić wszelkie formalnosci. Pozdrawiamy i dziękujmy

 • Mariola pisze:

  Polecam zdecydowanie firmę, profesjonalna pomoc i obsługa, szybko i sprawnie zostało załatwione, polecam 🙂

 • Grzegorz pisze:

  Profesjonalnie, szybko i komplksowo. „Dom Plus” doradzili i poprowadzili mnie przez cały etap papierów na 100% zadowolenia. adaptację gotowego projektu projekt ,,Świerkowy” wersja szkieletowa bardzo trafnie doradzając jakie wprowadzić zmiany. Polecam wszystkim. WIELKIE DZIĘKI

 • Małgorzata i Józef pisze:

  Wybrany projekt gotowy firmy Archon. Jak większość budujących pierwszy raz nie mieliśmy pojęcia co i gdzie trzeba załatwić. Pan Robert dokonał adaptacji, Pani Edyta formalności urzędowych. Wszystko sprawnie i szybciutko. Mamy pozwolenie.
  Dziękujemy i polecamy wszystkim.

 • Anna pisze:

  Uzupełniam wersję projektu do poprzedniej opinii, Projekt Dom w jeżynach 2.

 • Anna pisze:

  Zleciłam zakup projektu i załatwienie formalności związanych z załatwieniem pozwolenia na budowę. Miałam mało czasu ale dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Edyty i Pana Roberta udało się załatwić wszystkie dokumenty na czas. Gorąco polecam!

 • Jolanta pisze:

  Projekt zamawialiśmy przez DomPlus. Zleciliśmy pelna adaptacje i dokumentacje az do Starostwa. Pan Robert doradził jakie zmiany wprowadzić, ponieważ mieliśmy bardzo wąską działkę i potrzebne było profesjonale i dokładne przygotowanie projektu. W każdej chwili mogliśmy zadzwonić lub przyjść i dopytać o szczegóły. Kilka dni temu dostaliśmy pozwolenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy Dom Plus. Bardzo profesjonalna i solidna firma.
  Pozdrawiamy!!!

 • Wojciech pisze:

  Polecam firmę Dom Plus Biuro Projektowe z Rzeszowa jako solidnego i godnego polecenia partnera biznesowego. Adaptacja 2 budynków wg projektu Julia 3 Archon. Wojciech. 16-04-2015.

 • Renata i Jacek pisze:

  Cieszymy się że możemy dodać kolejna pozytywną opinię. Budowa z Państwa biurem pozwala zaoszczędzić wielu problemów, stresów i błędów wykonawczych.
  Pan Robert na bieżąco monitorował budowę, służył radą i pomocą, co dla takich “świeżaków” jak my było niezwykle cenne. Wykazał się profesjonalizmem, dużą wiedzą i zawsze dotrzymywał uzgodnionych terminów, co w budownictwie jest tak rzadkie jak pożądane.

 • Anna i Paweł pisze:

  Nasz projekt ( dom w Kaliach 2 G2P ) kupiliśmy przez DomPlus. Wszystkie zmiany i adaptacja zostały wykonane bardzo szybko. Mieliśmy problemy z działką, ale zawsze ktoś z DomPlusa znalazł czas żeby podejść do Starostwa i wyjaśnić sytuację. Z czystym sumieniem możemy polecić tą firmę, wszystkim którym zależy na czasie i chcą mieć spokój z całą “papierologią”.

 • Marta pisze:

  Profesjonalnie, szybko, sprawnie i solidnie. Firma “Dom Plus” przeprowadziła adaptację gotowego projektu bardzo trafnie doradzając jakie wprowadzić zmiany. Doskonały kontakt podczas całego czasu pracy nad adaptacją projektu. Wszystko sprawnie. Pozwolenie otrzymane bez problemu. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym szybkim i rzetelnym przygotowaniem dokumentacji. Dziękuję i POLECAM!

 • projekt "Bonsai" pisze:

  Bardzo sympatyczni i konkretni ludzie.
  Polecam tę pracownię architektoniczną, która oferuje od samego początku swój czas dla klienta, szeroki zakres wiedzy i pełną kompetencję. Pracownia ta bez problemu zajeła się organizacją wszystkich potrzebnych papierów pozwoleń i uzgodnień, oszczędzając nam czas i nerwy. Firma fachowo zajęła się moim projektem począwszy od badań i ekspertyzy gruntu, po czym pomogła dobrać i zaadoptować wymarzony dom. Firma ta zna się na nowych technologiach budowy, potrafi doradzić, wyjaśnić i wybrać przy projektowaniu najlepszą alternatywę. Założone terminy są dotrzymywane. Gorąco polecamy Mateusz i Monika

 • Bartek Ozga pisze:

  Szybko, konkretnie, solidnie i profesjonalnie. Wybralem projekt Miniaturka 2(N)
  Zlecilem pelna adaptacje i dokumentacje az do Starostwa. Nie bylo z niczym problemow. Wszystko poszlo sprawnie mimo ze mialem dosc skomplikowana sytuacje -(w miedzy czasie dzialka do podzialu + przepisanie). Dwa tygonie temu zlozylem dokumenty w starostwie – bez zadnych problemow. Za 10 dni spodziewam sie pozwolenia:).

 • Artur pisze:

  Mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem z czasów. Przygotowali dla mnie całą papierologię – od zakupu projektu,przez adaptację do wz.W starostwie praktycznie bez większych poprawek.Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście do klienta.

 • Maryla Czarnowicz pisze:

  Firma “DOM PLUS” pomogła zrealizować moje marzenie jakim jest posiadanie własnego domu. Zaczynając od zakupu i adaptacji niestandardowego projektu domu, poprzez uzyskanie wszelkich możliwych pozwoleń, zezwoleń tudzież innych dokumentów. Wszystko odbywało się szybko, sprawnie i sympatycznie, z prawdziwym zaangażowaniem, i determinacją co jest niezbędne w naszych realiach administracyjnych aby uzyskać pozwolenie na budowę 🙂 Szczerze polecam

 • Mariusz pisze:

  Polecam ze względu na fachową pomoc na etapie wyboru projektu, adaptacji, starań o pozwolenie na budowę oraz szybką i rzetelną obsługę.

 • Anetta i Łukasz pisze:

  Polecamy firmę jako godną zaufania i realizującą zlecenie w założonym terminie, rzetelnie i z należytą starannością. Miła i fachowa obsługa, szybko i sprawnie dostaliśmy pozwolenie na budowę.

 • Rafał pisze:

  Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro projektowe.Wzorowa pomoc z dokumentami trafne sugestie,jeśli kiedyś kolejne adaptacje to na pewno ,,Dom Plus”
  Pozdrawiam Pani Edytko i jeszcze raz dzięki za pomoc.

 • Magdalena pisze:

  Pełny profesjonalizm, doskonały kontakt. Firma przeprowadziła adaptację gotowego projektu, przygotowała dokumentację do pozwolenia na budowę. Wszystko bardzo sprawnie. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym.

 • Tadeusz pisze:

  Mieszkam w Stanach Zjednoczonych, ale dzieki firmie DOM Pllus, jej niezwykle profesjonalnemu podejsciu, zaangazowaniu, fachowemu doradztwu, milej i szybkiej obsludze zalatwilem wszystkie urzedowe sprawy i wybudowalem swoj dom w Polsce, w ogromny stopniu “na odleglosc”. Z przyjemnoscia i odpowiedzialnoscia polece Was kazdemu. Pozdrawiam!!!

 • Iwona pisze:

  Skorzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo mile zaskoczyła mnie profesjonalna obsługa. Wszystkie dokumenty były bardzo skrupulatnie kompletowane oraz uzupełniane bez żadnych poprawek, dlatego też bardzo szybko dostałam pozwolenie na budowę. W każdej chwili można było zadzwonić lub przyjść i dopytać o szczegóły. Zresztą do tej pory właściciele służą fachową pomocą, chociaż dom jest już dawno wybudowany i trwają prace wykończeniowe.
  Osobiście i z pełną odpowiedzialnością polecam tę firmę.

 • Krzysztof pisze:

  Profesjonalna obsługa od przygotowania dokumentacji wymaganej do pozwolenia na budową do samego odbioru budynku. Zleciłem przygotowanie dokumentacji – cały proces przebiegał sprawnie i szybko. Adaptacja projektu została wykonane profesjonalnie zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pozwolenie uzyskałem bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

 • JADWIGA I JAN pisze:

  Firma godna polecenia.Kompleksowa obsługa -od zmian w projekcie do uzyskania pozwolenia na budowę,bez chodzenia po różnych instytucjach i urzędach.Pełny profesjonalizm i kompetencje.Polecamy.

 • Sabina Noga pisze:

  Firma godna polecenia, miła i fachowa obsługa szybko, profesjonalnie, świetne doradztwo . Polecam.

 • Lisowska Olga pisze:

  Firma godna polecenia. Prowadziła budowę naszego domu i budynku gospodarczego. Zawsze można było liczyć na pomoc z ich strony i fachowe doradztwo. Pani Edyta jest miłym i kompetentnym fachowcem. Na pewno zawsze ich polecimy zainteresowanym osobom.

 • Beata i Piotrek pisze:

  Zapraszamy wszystkich do skorzystania z biura DOM Plus!
  Zanim zapukaliśmy do drzwi biura DOM Plus nie mieliśmy projektu i praktycznie żadnego pojęcia co zrobić aby dostać pozwolenie da budowę, ale dzięki Pani Edycie wszystko stało się … “prawie” jasne 😉 Bo czy wszystko trzeba zrozumieć? I czy wszystko da się zrozumieć? Fantazja urzędników nie zna granic, a Pani Edyta sprawnie zaspokoiła ich zachcianki i bez problemów i bez zbędnej bieganiny po urzędach dostaliśmy pozwolenie na budowę. Wcześniej oczywiście Pani Edyta pomogła nam wybrać projekt a potem Biuro zakupiło go dla nas i wykonało jego adaptację.
  Jeszcze raz polecamy DOM Plus!

 • łukasz pisze:

  Firma godna polecenia.Zamówiliśmy w biurze projekt łącznie ze zmianami. Fachowe doradztwo sympatyczna pani Edyta pomoże rozwiązać wiele kwestii.Nie szukaliśmy długo a trafiliśmy w dziesiątke . Gorąco polecam i pozdrawiam

 • Alicja pisze:

  Profesjonalna obsługa. Zleciłam adaptację projektu z małymi przeróbkami i całą dokumentację do pozwolenia na budowę, wszystko szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Gorąco polecam!!!

 • Jacek Głuszek pisze:

  Biuro projektowe zamówiło dla mnie projekt z firmy Z500. Przeprowadzili niezbędne zmiany w projekcie jak i dostosowali go do działki.Dzięki Dom Plus sprawnie i szybko uzyskałem pozwolenie na budowę.
  Dziękuję za pomoc i szczerze polecam!

 • Grzegorz Sanok pisze:

  Firma gruntownie przerabiała oryginalny projekt domu , dopasowując do moich potrzeb i adaptując w bardzo trudnym górzystym terenie , prowadziła całą dokumentacje budowlaną , mimo iż mieszkam w Sanoku a inwestycja była w okolicach, to warto było jeździć do Rzeszowa i korzystać z usług tej firmy .
  Szczerze polecam.

 • Bożena pisze:

  Firma kupiła dla mnie projekty domów oraz przygotowywała dokumentację do pozwolenia na budowę dwóch domów drewnianych. Szybko, profesjonalnie, fachowe i pomocne uwagi dotyczące poszczególnych dokumentów potrzebnych do Starostwa. Polecam.

 • Mateusz pisze:

  Kompleksowa obsługa – od zmian w projekcie po uzyskanie wszystkich pozwoleń.
  Jestem bardzo zadowoleni ze współpracy.
  Serdecznie polecam!

 • Sebastian pisze:

  Firma robiła dla mnie adaptację projektu i całą dokumentację do pozwolenia na budowe. Sprawnie, dokładnie, właściwie bez poprawek w Starostwie, a co najważniejsze profesjonalne doradztwo, a nie na zasadzie” jak Pan chce wszystko sie da i wszystko można”. Polecam!!!!

 • Paweł pisze:

  Wybrałem dla siebie projekt domu w Ananasach 2. W biurze zleciłem adaptację oraz uzyskanie pozwolenia na budowę. W ciągu 2 miesięcy miałem pozwolenie na budowę. Na bieżąco byłem informowany o postępach prac. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi.
  Jak najbardziej polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *